Susigrąžinti parole

Ievadiet savu e-pastu un mēs jums tūlīt nosūtīsim jūsu paroli, lai jūs varētu piekļūt.

išieškojimas PIN kodą

Ievadiet savu e-pasta adresi vai dalībnieka numuru, un mēs jums nosūtīsim jūsu PIN nekavējoties, lai jūs varētu piekļūt.

Konfidencialitātes politika

Imaginarium vietnē ir vairākas zonas, kurās tiek ievākti personas dati.

Pasūtīšanas forma

Visi pasūtīšanas formā obligāti norādāmie dati tiks izmantoti tikai un vienīgi pasūtījuma apstrādei un iegādāto preču nosūtīšanai. Pasūtīšanas formā var izvēlēties norādīt arī Imaginarium kluba biedra identifikācijas datus vai iepriekšēja pircēja identifikācijas datus, lai datu ievadīšanu padarītu ērtāku, kā arī, lai izveidotu informāciju par pasūtījumu vēsturi. Šie dati tiks iekļauti pasūtījumu failā, kas ir reģistrēts Spānijas Datu aizsardzības aģentūrā ar kodu 2023090117.

Šis fails pieder uzņēmumam Imaginarium, S.A., pie kura varēsiet vērsties jebkurā brīdī, lai izmantotu savas tiesības piekļūt datiem, mainīt,dzēst vai apstrīdēt tos, kā arī pieprasīt jebkāda cita veida informāciju. Faila uzturēšanas mērķis ir nodrošināt iegādāto preču nosūtīšanu un iegūt informāciju par lietotāja iepriekšējiem pirkumiem.

Dažos gadījumos personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas darbojas Grupo Imaginarium vārdā vai tās uzdevumā, vai kas ir saistītas ar tās biznesu.

Imaginarium klubs

Lai piekļūtu īpašajām sadaļām un priekšrocībām, ir jābūt Imaginarium kluba biedram. Tu vari kļūt par kluba biedru, reģistrējoties tuvākajā Imaginarium veikalā vai reģistrējoties internetā - norādāmie dati ir vieni un tie paši. Šie dati ir nepieciešami, lai tevi pareizi identificētu un lai būtu iespējams piedāvāt tev visus pieejamos pakalpojumus.

Šie dati tiks iekļauti kluba failā, kas ir reģistrēts Spānijas Datu aizsardzības aģentūrā ar kodu 199082002.
Dažos gadījumos personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas darbojas Grupo Imaginarium vārdā vai tās uzdevumā, vai kas ir saistītas ar tās biznesu.

Šis fails pieder uzņēmumam Imaginarium, S.A., pie kura varēsiet vērsties jebkurā brīdī, lai izmantotu savas tiesības piekļūt datiem, mainīt,dzēst vai apstrīdēt tos, kā arī pieprasīt jebkāda cita veida informāciju. Šo failu uzturēšanas mērķis ir mūsu kluba informācijas sūtīšana, informēšana par Imaginarium precēm un pakalpojumiem, kā arī šo preču un pakalpojumu piemērošana mūsu klientu interesēm un profiliem. Šo failu mērķis ir arī tādu uzņēmumu informācijas un reklāmas sūtīšana, kuri piedāvā preces un pakalpojumus, kas saistīti ar bērniem, ar brīvā laika pavadīšanu, ar kultūru vai tamlīdzīgi. Ja tu nevēlies saņemt aprakstīto informāciju vai reklāmu no trešajiem uzņēmumiem, lūdzam mums par to paziņot. Imaginarium, S.A. garantē Jūsu norādīto datu konfidencialitāti.

Imaginarium jaunumi

E-pastus ar informāciju par uzņēmumu un par tā produktiem saņems tikai tie lietotāji, kuri to ir skaidri norādījuši. Informācijas saturs attiecas uz bērnu attīstību un izglītošanu.

Visa sniegtā informācija, kas satur personas datus, tiks iekļauta imaginarium S.A. datubāzē. Saskaņā ar Imaginarium filozofiju, tiks nodrošināta absolūta datu konfidencialitāte.
Dažos gadījumos personas dati var tikt nodoti trešajām personām, kas darbojas Grupo Imaginarium vārdā vai tās uzdevumā, vai kas ir saistītas ar tās biznesu

Jebkura persona, kas sniegusi datus, varēs pieprasīt pārbaudīt uzglabātos datus, kā arī labot, dzēst vai apstrīdēt tos. To var izdarīt, vēršoties rakstiski, pa e-pastu vai pa faksu, mūsu Viesu apkalpošanas centrā.

Imaginarium - Viesu apkalpošanas centrs, Saragosas (Zaragoza) loģistikas centrs - adrese: C/ Osca, ns4 50.197 Zaragoza (SPĀNIJA) - E-pasts: imaginarium@imaginarium.es

Tu esi mūsu viesis, un mēs izturēsimies pret tevi ar lielu rūpību. Mēs, Imaginarium, vēlamies redzēt tevi laimīgu... Ja vēlies papildus informāciju, lūdzam sazināties ar mums. Gaidām tevi!

Sīkdatnes

Lielākā daļa tīmekļa vietņu izmanto sīkdatnes, lai lietotājam atvieglotu navigāciju, un Imaginarium arī to darām.

Kas ir sīkdatne? Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas tiek ievadīts datorā pirmo reizi, kad Tu apmeklē kādu lapu; katrā datorā ir mape, kur tiek saglabātas visas sīkdatnes, kas tiek ievadītas. Sīkdatnē nedrīkst būt vīruss.

Kur to izmanto? To izmanto, lai, atgriežoties tīmeklī, mēs varētu piedāvāt informāciju, kas visvairāk Tevi interesē, jo saglabā informāciju par lietotāju.

Kas izmanto informāciju, kura saglabāta sīkdatnēs? Imaginarium tīmekļa sīkdatnēs saglabāto informāciju izmanto tikai un vienīgi Imaginarium. Izņēmuma kārtā to arī izmanto Google Analytics, ko izmanto un pārvalda Google un Imaginarium statistiskām vajadzībām.

Kā es varu atspējot sīkdatnes? Sīkdatnes Tu vari dzēst vai bloķēt, mainot sava pārlūka iestatījumus. Atkarībā no pārlūka, kuru izmanto, šī opcija atrodas dažādās izvēlnēs, bet parasti tā ir iekļauta izvēlnēs “Iestatījumi” vai “Rīki”. Lai iegūtu sīkāku informāciju par sīkdatņu konfigurāciju savā pārlūkā, skaties izvēlni "Palīdzība".